Ж.ПАНТАЛОНИ
DESIGUAL

Ж.ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: 20SWMW27-5114
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100%Вискоза


Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""