Барај
ПАНТАЛОНИ
GUESS

ПАНТАЛОНИ

Шифра на артикл: GSS008872
Isbn: W1RB68WDOK0-F1AC
7.190 МКД
7.190 МКД
7.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАНТАЛОНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 56% Лиоцел 42% Памук 2% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 6839096-32
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 43035833-30
995 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАНТАЛОНИ 43045742-30
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L