Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
GUESS

ПАЛТО

Шифра на артикл: GSS008030
Isbn: W0YN50WB4H2-RYJ
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 90%Полиестер 10%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87036308-43
4.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87054758-43
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87042007-43
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42