Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ARISTOTELI BITSIANI

ПАЛТО

Шифра на артикл: G9059-809-082
11.450 МКД
6.870 МКД
6.870 МКД
Заштеда: 4.580 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
 • 58
  *
 • 60
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја РОЗОВА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 85% памук, 15% лен

Остави коментар

Trenutno nema komentara