Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ARISTOTELI BITSIANI

ПАЛТО

Шифра на артикл: 6913042-011
Провери достапност
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
 • 58
  *
 • 60
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 85%Тревира13%Рај2%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 160676-0222
12.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 160679-0217
13.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 4909895-44
3.499 МКД
Заштеда -30%
4.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6904042-011
4.893 МКД
Заштеда -30%
6.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
62