Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 87036308-43
4.990 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 2.500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17084393-43
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17080145-49
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 6N2WJ3110000-E19
10.990 МКД
Заштеда -40%
18.390 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87054758-43
1.990 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L