Барај
ПАЛТО
GUESS

ПАЛТО

Шифра на артикл: GSS009679
Isbn: 1GG2009538Z-P0ZA
16.690 МКД
16.690 МКД
16.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 43067027-08
2.394 МКД
Заштеда -40%
3.990 МКД
Големина
XS
S
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 43075736-08
2.994 МКД
Заштеда -40%
4.990 МКД
Големина
XS
S