Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ARISTOTELI BITSIANI

ПАЛТО

Шифра на артикл: 6354044-003
10.460 МКД
10.460 МКД
10.460 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
 • 58
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 60%памук20%полиестер20%лен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи