Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
GUESS

ПАЛТО

Шифра на артикл: GSS009086
Isbn: W1RN05WDO72-TWHT
9.790 МКД
9.790 МКД
9.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 92% Полиестер 8% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87055674-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87026335-05
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87036333-05
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87064019-05
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 87044019-01
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 43025009-02
3.594 МКД
Заштеда -40%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M