Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
PARFOIS

ПАЛТО

Шифра на артикл: 181296_BG
2.690 МКД
2.690 МКД
1.883 МКД
Заштеда: 807 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 43067027-08
2.394 МКД
Заштеда -40%
3.990 МКД
Големина
XS
S
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 43075736-08
2.994 МКД
Заштеда -40%
4.990 МКД
Големина
XS
S