Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
MANGO

ПАЛТО

Шифра на артикл: 87090545-99
4.990 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 2.500 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17084393-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17054394-99
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GSS010332
10.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 17080145-99
2.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА GSS009087
5.940 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
XS
S
M
L