Барај
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
ПАЛТО
PARFOIS

ПАЛТО

Шифра на артикл: 181823_BG
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАЛТА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 46%Волна, 54%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 181296_BG
1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 43067027-08
2.394 МКД
Заштеда -40%
3.990 МКД
Големина
XS
S
Sačuvano u omiljne
ПАЛТА 43075736-08
2.994 МКД
Заштеда -40%
4.990 МКД
Големина
XS
S