Барај
%
×
Elevate your style with Mango
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: DJ001606
Isbn: YUAP10-5015-ZHOTORTORA
3.990 МКД
2.229 МКД
2.229 МКД
Заштеда: 1.761 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW23 ЕСЕН ЗИМА 2023
Состав 60% ПОЛИЕСТЕР 20% ПАМУК 15% ВИСКОЗА 5% ЕЛАСТИН

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
МАРАМА DJ001490
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
549 МКД
Заштеда -20%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000466
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
690 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
130
100
105
110
115
120
125
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ DJ000318
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
60
Sačuvano u omiljne
2.229 МКД
Заштеда -44%
3.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
2.879 МКД
Заштеда -40%
4.790 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
58
Sačuvano u omiljne
2.879 МКД
Заштеда -40%
4.790 МКД
Големина
44
46
48
50
52
54
56
58
60
3.990 МКД
2.229 МКД
2.229 МКД
Заштеда: 1.761 МКД
Извести ме за попуст
2
1