Барај
%
×
Geox - step out in style
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)

Шифра на артикл: DJ001571
Isbn: CONP10-1302-JTEMARRONE
3.290 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАНТАЛОНИ)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона Dan John Continuity
Состав 65% ПОЛИЕСТЕР 35% ВИСКОЗА

3.290 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1