Барај
%
×
Geox - step out in style
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
ОДЕЛО (ПАЛТО)
DAN JOHN

ОДЕЛО (ПАЛТО)

Шифра на артикл: DJ001564
Isbn: CONG10-1302-JTEMARRONE
6.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 46
  46
 • 48
  48
 • 50
  50
 • 52
  52
 • 54
  54
 • 56
  56
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОДЕЛО (ПАЛТО)
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона Dan John Continuity
Состав 65% ПОЛИЕСТЕР 35% ВИСКОЗА

ДОПОЛНИ ГО ИЗГЛЕДОТ

Sačuvano u omiljne
МАРАМА DJ001226
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DJ001145
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАРФЕМИ DJ000515
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
РЕМЕНИ DJ000308
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
990 МКД
Големина
130
100
105
110
115
120
125

Слични производи

Sačuvano u omiljne
6.990 МКД
Големина
46
48
50
52
54
56
6.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1