Барај
ОБЕТКИ
GUESS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: UBE28094
2.390 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона GUESS Continuity
Состав Челик

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE28117
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE70131
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE70124
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE20055
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE20054
2.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE20017
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE70150
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE70129
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE70256
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE70255
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE70123
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ UBE70099
1.790 МКД