Барај
%
×
Okaidi new collection
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
ОБЕТКИ
PARFOIS

ОБЕТКИ

Шифра на артикл: 191405_BK
490 МКД
490 МКД
392 МКД
Заштеда: 98 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ОБЕТКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 20% ТЕРМОПЛАСТИЧЕН ПОЛИУРЕТАН 80% ЦИНК

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 218470_BK
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 67027723-99
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 214625_KN
952 МКД
Заштеда -20%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191459_BK
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 191531_BK
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ОБЕТКИ 156083_BK
392 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
490 МКД
490 МКД
392 МКД
Заштеда: 98 МКД
Извести ме за попуст
2
1