Барај
%
×
Okaidi new collection
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
SPRINGFIELD

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: 0967017-96
1.290 МКД
1.290 МКД
1.032 МКД
Заштеда: 258 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

1.290 МКД
1.290 МКД
1.032 МКД
Заштеда: 258 МКД
Извести ме за попуст
2
1