Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
НЕСЕСЕР
GUESS

НЕСЕСЕР

Шифра на артикл: GSS013032
Isbn: HMVZLAP2243-DAB
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НЕСЕСЕР
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only FW
Состав 100% ПОЛИУРЕТАН..

Trenutno nema komentara

Слични производи