Барај
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
НАМЕТКА
DESIGUAL

НАМЕТКА

Шифра на артикл: 21SAWA25-2000
Cross Sale June

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија НАМЕТКА
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Вискоза


Остави коментар

Trenutno nema komentara