Барај
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
МОКАСИНИ
MANGO

МОКАСИНИ

Шифра на артикл: 17052514-99
2.990 МКД
2.990 МКД
2.243 МКД
Заштеда: 747 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  *
 • 37
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
 • 41
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МОКАСИНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 95% Полиуретан 05% Цинк Постава: 59% Полиуретан 35% Памук 06% Полиестер Влошка: 100% Полиуретан Ѓон: 100% Термопластика

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ 17040161-99
2.243 МКД
Заштеда -25%
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ 17072880-99
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
МОКАСИНИ 77050525-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40