Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

МАРАМЧИЊА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЧЕВЛИ
МАРАМЧИЊА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЧЕВЛИ
МАРАМЧИЊА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЧЕВЛИ
МАРАМЧИЊА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЧЕВЛИ
TIMBERLAND

МАРАМЧИЊА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: A2JTQ-000
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАРАМЧИЊА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЧЕВЛИ
Бренд TIMBERLAND
Пол УНИВЕРЗАЛНИ
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 90% Вода, 5% Анјонски Сурфактанти, 5% Амфотерни Сурфактанти, Калиум Сорбат, Натриум Бензонат, Парфем.

Trenutno nema komentara
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1