Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
MANGO

МАНТИЛ

Шифра на артикл: 37033731-99
Šifra proizvođača: 37033731
7.990 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 2.500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 64% Памук 36% Полиестер Постава: 56% Полиестер 44% Вискоза Ремен: 64% Памук 36% Полиестер

Trenutno nema komentara
7.990 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 2.500 МКД
Извести ме за попуст
2
1