Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
МАНТИЛ
MANGO

МАНТИЛ

Шифра на артикл: 37052879-69
Šifra proizvođača: 37052879
5.990 МКД
3.990 МКД
3.591 МКД
Заштеда: 2.399 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАНТИЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Памук Ремен: 100% Памук Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara
5.990 МКД
3.990 МКД
3.591 МКД
Заштеда: 2.399 МКД
Извести ме за попуст
2
1