Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
DAN JOHN

МАИЦА

Шифра на артикл: DJ000528
Isbn: CONI03-1202-RFCBLU
1.190 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона Dan John Continuity
Состав 95% Памук, 5% Еластин
Trenutno nema komentara
1.190 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1