Барај
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ПОЛО МАИЦА
ARISTOTELI BITSIANI

ПОЛО МАИЦА

Шифра на артикл: 8701044-006
1.740 МКД
1.220 МКД
1.220 МКД
Заштеда: 520 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПОЛО МАИЦИ
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 95%Памук5%Ел

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 8701044-001
1.220 МКД
Заштеда -30%
1.740 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 8701044-002
1.220 МКД
Заштеда -30%
1.740 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 3005-1219-190
2.390 МКД
Заштеда -40%
3.980 МКД
Големина
M
XL
XXL
XXXL
L
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 3005-1219-170
2.390 МКД
Заштеда -40%
3.980 МКД
Големина
M
XL
XXL
XXXL
L
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 3005-1219-310
2.390 МКД
Заштеда -40%
3.980 МКД
Големина
S
M
XL
XXL
XXXL
L
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 3005-1219-218
2.390 МКД
Заштеда -40%
3.980 МКД
Големина
S
M
XL
XXL
XXXL
L
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 3005-1219-110
2.390 МКД
Заштеда -40%
3.980 МКД
Големина
S
M
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 3005-1219-216
2.390 МКД
Заштеда -40%
3.980 МКД
Големина
S
M
XL
XXL
XXXL
L
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 3001-296-116
2.390 МКД
Заштеда -40%
3.980 МКД
Големина
M
XL
XXL
L
Sačuvano u omiljne
ПОЛО МАИЦИ 3001-296-190
2.390 МКД
Заштеда -40%
3.980 МКД
Големина
M
XL
XXL
L