Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЛЕПАК ЗА ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ
ЛЕПАК ЗА ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ
ЛЕПАК ЗА ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ
ЛЕПАК ЗА ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ
KIKO MILANO

ЛЕПАК ЗА ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ

Шифра на артикл: KM000000130001B
Šifra proizvođača: KM000000130
490 МКД
222 МКД
222 МКД
Заштеда: 268 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛЕПАК ЗА ВЕШТАЧКИ ТРЕПКИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara
490 МКД
222 МКД
222 МКД
Заштеда: 268 МКД
Извести ме за попуст
2
1