Барај
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
ЛАНЧЕ
MANGO

ЛАНЧЕ

Шифра на артикл: 17001513-OR
990 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 100 МКД
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЛАНЧЕ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЛАТНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 64% Цинк 35% Месинг 01% Стакло

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37040112-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37040112-PL
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 37010260-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27024033-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27025781-70
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27014762-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27065915-OR
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27024760-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27055779-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27024763-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27024764-OR
990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЛАНЧЕ 27054031-OR
990 МКД