Барај
%
×
Okaidi new collection
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
PARFOIS

КОШУЛА

Шифра на артикл: 214757_WT
1.990 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции кои се пресметуваат во кошничка

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS24 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 24
Состав 100% ВИСКОЗА

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 219720_WT
2.990 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ HB50530260 100
9.890 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ HB50496339 100
5.192 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
36
38
40
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 216457_WT
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 218459_WT
1.352 МКД
Заштеда -20%
1.690 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67008644-02
2.392 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67039033-05
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67048638-02
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 4927026-96
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 219744_WT
1.832 МКД
Заштеда -20%
2.290 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67037123-01
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 67037121-01
1.992 МКД
Заштеда -20%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
1.990 МКД
1.990 МКД
1.592 МКД
Заштеда: 398 МКД
Извести ме за попуст
2
1