Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
MISS SIXTY

КОШУЛА

Шифра на артикл: 6N1XJ4040000-A28
7.890 МКД
7.890 МКД
7.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XXS
  *
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи