Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
MISS SIXTY

КОШУЛА

Шифра на артикл: 6N1XJ1100000-Z05
12.190 МКД
12.190 МКД
8.533 МКД
Заштеда: 3.657 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 76%Вискоза 24%силк

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ RPL007786
6.090 МКД
Големина
XS
S
M