Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
SPRINGFIELD

КОШУЛА

Шифра на артикл: 6813828-85
999 МКД
1.399 МКД
700 МКД
Заштеда: 699 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Состав 55% Лен 45% Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799493-16
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ RPL007852
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799582-17
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799590-13
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ RPL007677
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 6799523-12
1.799 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87014058-52
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87035666-52
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87039012-50
1.490 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ 87035663-50
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L