Барај
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
КОШУЛА
GUESS

КОШУЛА

Шифра на артикл: GSS008219
Isbn: W0BH05W3TO2-G2A8
5.790 МКД
3.490 МКД
2.792 МКД
Заштеда: 2.998 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОШУЛИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ GSS008524
2.632 МКД
Заштеда -59%
3.290 МКД
6.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ GSS008184
2.312 МКД
Заштеда -60%
2.890 МКД
5.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ GSS008183
1.432 МКД
Заштеда -75%
1.790 МКД
5.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ GSS008182
2.312 МКД
Заштеда -60%
2.890 МКД
5.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КОШУЛИ GSS008101
2.552 МКД
Заштеда -51%
3.190 МКД
5.190 МКД
string(0) ""
string(0) ""