Ж.КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
Ж.КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
Ж.КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
Ж.КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
Ж.КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
Ж.КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
DIESEL

Ж.КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

Шифра на артикл: 00SUXZ0HAXW-5AT
5.490 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 78%Полиестер 22%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.990 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
string(0) ""
string(0) ""