Ж.КУПАЌИ
Ж.КУПАЌИ
Ж.КУПАЌИ
Ж.КУПАЌИ
Ж.КУПАЌИ
Ж.КУПАЌИ
Ж.КУПАЌИ
Ж.КУПАЌИ
DIESEL

Ж.КУПАЌИ

Шифра на артикл: 00SUXZ0WAWF-2308
8.590 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 2.600 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 89%Полиестер 11%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""