Ж.КОМБИНЕЗОН
Ж.КОМБИНЕЗОН
Ж.КОМБИНЕЗОН
Ж.КОМБИНЕЗОН
Ж.КОМБИНЕЗОН
Ж.КОМБИНЕЗОН
GUESS

Ж.КОМБИНЕЗОН

Шифра на артикл: GSS007068
Isbn: W0GK0DWB4H0-JBLK
8.390 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 3.400 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОМБИНЕЗОНИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 89%Полиестер 11%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""