Барај
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
SPRINGFIELD

КОМБИНЕЗОН

Шифра на артикл: 6837336-28
2.999 МКД
2.999 МКД
2.999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОМБИНЕЗОНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Лиоцел

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.599 МКД
Големина
40
42
44
34
36
38
Sačuvano u omiljne
959 МКД
Заштеда -60%
1.199 МКД
2.399 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
string(0) ""
string(0) ""