Барај
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
SPRINGFIELD

КОМБИНЕЗОН

Шифра на артикл: 6837190-04
2.599 МКД
2.599 МКД
2.599 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОМБИНЕЗОНИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
959 МКД
Заштеда -60%
1.199 МКД
2.399 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
string(0) ""
string(0) ""