Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
КОМБИНЕЗОН
MANGO

КОМБИНЕЗОН

Шифра на артикл: 27048633-52
Šifra proizvođača: 27048633
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КОМБИНЕЗОНИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 83% Вискоза 17% Полиамид Постава: 100% Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
3.790 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
1.500 МКД
Заштеда -50%
2.999 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
720 МКД
Заштеда -70%
2.399 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL