Барај
%
×
MANGO - BRING COLORS TO YOUR LIFE!
КИЛОТИ 2П
КИЛОТИ 2П
КИЛОТИ 2П
КИЛОТИ 2П
КИЛОТИ 2П
КИЛОТИ 2П
WOMEN'SECRET

КИЛОТИ 2П

Шифра на артикл: 4331970-43
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КИЛОТИ 2П
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона Continuity
Состав 10% ЕЛАСТАН 57% ПОЛИАМИД 33% ПОЛИЕСТЕР

*Величините се прикажани по шпански стандарди

890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1