Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
КАРДИГАН
MANGO

КАРДИГАН

Шифра на артикл: 87042005-52
Šifra proizvođača: 87042005
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАРДИГАН
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Состав 31% Полиестер 11% Полиамид 58% Акрил

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87067650-24
747 МКД
Заштеда -70%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАРДИГАН 87030528-37
396 МКД
Заштеда -60%
990 МКД
Големина
S
M
L