КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 67013255-09
4.990 МКД
4.990 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 1.500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 75%Волна25%Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67994408-02
4.490 МКД
Заштеда -10%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67094755-69
4.490 МКД
Заштеда -10%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67023254-02
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67003259-99
5.390 МКД
Заштеда -10%
5.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67094755-88
4.490 МКД
Заштеда -10%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67023254-99
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67070605-70
6.990 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 61040184-91
6.990 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67050524-99
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67870555-32
6.990 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67850524-70
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 67011501-43
5.240 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""