Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 17005909-92
7.990 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 2.500 МКД
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 50% Волна 44% Полиестер 04% Полиамид 01% Акрил 01% Вискоза Ремен : 50% Волна 44% Полиестер 04% Полиамид 01% Акрил 01% Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 8236526-46
1.800 МКД
Заштеда -70%
5.999 МКД
Големина
36
38
40
42
44