Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
BOSS

КАПУТ

Шифра на артикл: 50459115-30
41.990 МКД
41.990 МКД
41.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
  • 48
    48
  • 50
    50
  • 52
    52
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 68%волна14%полиестер13%полиамид5%други влакна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 27000129-92
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL