Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
MANGO

КАПУТ

Шифра на артикл: 87080545-08
6.490 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 48%Полиестер 50% Волна 02% Акрил

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПУТИ GSS010330
13.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПУТИ 87040538-08
3.990 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
L