Барај
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
КАПУТ
GUESS

КАПУТ

Шифра на артикл: GSS008770
Isbn: W0BL04WDAH0-F9WF
16.190 МКД
9.790 МКД
7.832 МКД
Заштеда: 8.358 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПУТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 85%Полиестер 15%волна

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""