Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КАПКИ ЗА СУШЕЊЕ ЛАК
KIKO MILANO

КАПКИ ЗА СУШЕЊЕ ЛАК

Шифра на артикл: KM0050305600044
Šifra proizvođača: KM005030560
470 МКД
470 МКД
470 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

KM 2+1

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПКИ ЗА СУШЕЊЕ ЛАК
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Trenutno nema komentara