М.КАПА
М.КАПА
М.КАПА
М.КАПА
DIESEL

М.КАПА

Шифра на артикл: 00SJ6P0JAPG-100
3.890 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 1.200 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""