Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 193770_TU
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 100%Памук / Состав: 100%Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ K60K608535-AEB
4.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 199986_CA
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 37074051-09
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ GSS013934
1.890 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
КАПИ K60K609712-VHB
3.390 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ K60K609805-AF6
3.590 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 37084013-35
890 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 196746_EC
990 МКД