Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
КАПА
PARFOIS

КАПА

Шифра на артикл: 192396_WT
990 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНО
    U
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија КАПИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 20%Памук, 80%Полиестер / Лице: 4%Вискоза, 5%Волна, 6%Памук, 85%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
КАПИ 196746_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 196387_WT
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 196448_EC
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ K60K608846-YAH
2.290 МКД
Заштеда -21%
2.890 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 195673_EC
390 МКД
Заштеда -51%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ AW0AW11658-YBR
1.690 МКД
Заштеда -19%
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 234652-6-51
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 194683_EC
490 МКД
Заштеда -51%
990 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ AW0AW11680-YBL
2.190 МКД
Заштеда -22%
2.790 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 1373542-96
829 МКД
Заштеда -30%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 193800_WT
690 МКД
Заштеда -42%
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
КАПИ 192480_EC
390 МКД
Заштеда -51%
790 МКД